I r y n a    B i d a š o v á
 

"NON MOLLARE MAI" - "NEVER GIVE UP" -

"NIKDY SE NEVZDÁVEJ"

Heslo, kterým se řídím už delší dobu.

Jmenují se Iryna, je mi 37 let a pocházím z Ukrajiny. V České republice žiju od roku 1997 a po vystudování střední jazykové školy v Ostravě jsem zakotvila v nádherné Plzni!

Jsem milující matka dvou dětí, vášnivá motorkářka a cestovatelka. Moji další vášní, která mě v životě nabijí, je focení a prostřednictvím mých fotografií Vám chci darovat kousek své životní energie!

Jsem fotografka s citem pro krásu a jednoduchost. Na fotografiích chci zachytit danou atmosféru, pohyb, skutečné tváře, úsměvy a emoce. V mém ateliéru nehledejte rekvizity, převleky, nebo dekorace. Ke každému focení přistupuji individuálně a na všem se s klientem dopředu domluvíme buď osobně nebo telefonicky. Mám ráda nevšední focení a zajímavým nápadům se meze nekladou, ať už se jedná o portrétní fotografie, promo fotografie, nebo fotografie jen tak pro radost.

Miluji focení portrétu, ale stejně tak ráda courám s foťákem v ruce různě po světě a zachycuji tamní život. Díky tomu vznikla velká sbírka krajinářských foto obrazů, které vystavuji nebo nabízím k prodeji na mém facebookovém profilu.

Doporučení pro fotografa zní: „najdi si svůj vlastní styl, podle kterého tě ostatní poznají“. I po 9 letech jsem stále ve fázi hledání. Jednou fotím z kufru auta, procházím se s rodinou v parku nebo je nasvěcuji v ateliéru. Jindy se zase toulám v přírodě nebo rovnám nábytek v hotelovém pokoji. Těch stylů, co mě baví, je prostě víc, takže proč zůstat u Toho jednoho, když si můžu vychutnávat rozmanitost, kterou mi moje povolání nabízí.

© Copyright 2018 Iryna Bidašová